Sıkça Sorulan Sorular

Bu bölümde sitemizde bizlere en fazla yönetilen sorunların cevaplarını bulabilir. Sistemimizin işleyişi hakkında en bilgi sahibi olabilirsiniz. Sorular kalın yazı ile gösterilmiştir

Kiralama Firması
Araç kiralayacağınız firmayı eğer sitemizden seçiyor iseniz firmanın aldığı yorumlara ve aldığı yıldızlara göre firma kalitesini ölçebilir kötü iyi olarak 2 ye firmaları bölüp en kaliteli şekilde araç kiralayabilirsiniz.

Araç kiralamak için kaç yaşında olmam gerekiyor ?
Araç kiralama firmalarının çoğu için, yaş aralığı 18 ile 70 dir. Eğer 25 yaşının altındaysanız veya 70 yaşının üzerindeyseniz o zaman ek bir ücret ödeyebilirsiniz.

Arkadaşım için araç kiralayabilirmiyim ?
Gerekli şartları taşımanız halinte Trabzona gelecek her hangi bir misafir için dahi araç kiralayabilirsiniz.

En ucuz araç kiralama kampanyasını nasıl bulabilirim ?

Eğer sitemize Trabzon için kiralama için girdiyseniz çok şanslısınız. Trabzon araba kiralama firmalarını sizin için tek çatı altında topladık. Artık site site gezmenize gerek yok. Sitemizden Trabzon içinde faaliyet gösteren bütün rent a car firmalarının fiyatlarını ve kampanyalarını Anasayfamızdan görebilirsiniz.

Araç seçerken nelere dikkat etmeliyim ?

  • Bagaj Kapasitesi: Eğer yolcular ve bavullarınız için büyük bir araç seçerseniz, kiralamanızın keyfini daha iyi çıkarırsınız.
  • Yakıt Poliçesi: Aracı fazla kullanmayacakmısınız? Dolu alıp Dolu teslim etme prosedürü sizi fazla yakıt bedeli ödemekten kurtarabilir.
  • Kiralama Noktası: Aracınızı ‘Havalimanında’ almanın verdiği rahatlığı başka bir alternatif vermez, ama ‘Havalimanı Dışında’ olan firmaların Shuttle Servislerini kullanmak sizi rahatsız etmiyorsa o zaman onların fiyatları tabii ki daha ucuz olacaktır.